Teatro dienai artėjant

Kovo 26-ąją, artėjant Tarptautinei teatro dienai, Mažeikių rajono savivaldybės merė Rūta Matulaitienė pasveikino Mažeikių kultūros centro Juozo Vaičkaus Skrajojamąjį teatrą, jo aktorius ir režisierius Martyną Janušką bei Airidą Lementauskienę, pasidžiaugė mėgėjų teatro pasiekimais.

Praėjusį savaitgalį Kupiškio kultūros centre vykusioje didžiausioje Lietuvos mėgėjų teatrų šventėje „Tegyvuoja teatras“ buvo pagerbti geriausi šalies mėgėjų teatrų režisieriai, dramaturgai, scenografai ir aktoriai, o laureatams už įsimintiniausius, ryškiausius darbus įteikti apdovanojimai.

Šiemet Mažeikių kultūros centro Juozo Vaičkaus Skrajojamasis teatras nominuotas net šešiems apdovanojimams.

Spektaklis „Vasarvidžio nakties sapnas“ ir režisierė Airida Lementauskienė tapo nominacijos „Ryškiausias suaugusiųjų mėgėjų teatro spektaklis ir režisierius” laureatais ir pelnė Lietuvos nacionalinio kultūros centro ir Lietuvos mėgėjų teatrų sąjungos apdovanojimą – šventės „Tegyvuoja teatras“ statulėlę.

„Vasarvidžio nakties sapnas“, pagal V. Šekspyro komediją, buvo nominuotas ir „Ryškiausio aktorių ansamblio“ bei „Ryškiausios scenografijos“ kategorijose.

Režisieriaus Martyno Januškos pastatytas spektaklis „Ivinskio obelys“, pagal J. Kiriliausko pjesę, nominuotas kategorijose „Ryškiausias nacionalinės dramaturgijos spektaklis“, „Ryškiausia scenografija“, o Juozo Vaičkaus Skrajojamojo teatro aktorius Paulius Mylė už Lauryno Ivinskio vaidmenį nominuotas kategorijoje „Ryškiausias vyro vaidmuo“.

Scroll to Top