Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

VIDURAMŽIAI LT šou spektaklis PASIKLYDĘS LAIKE

17 kovo/18:00

PAGRINDINĖ RENGINIO INFORMACIJA

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 01:00
Pertrauka: ne
Amžiaus cenzas: Nėra
Nuolaidos: Netaikomos
Vietos neįgaliesiems: Vietos skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims ir sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje
Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą !
Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Viduramžiai LT šou spektaklis „Pasiklydęs laike“
Viduramžiai LT pristato kerintį technologijų, magijos ir iliuzijų šou “Pasiklydęs laike”. Kartu su pasirodymo dalyviais leiskitės į kelionę laiku ir gyvai išvyskite televizijos žiūrovus bei konkursų žiuri sužavėjusius šou gyvai – lazerių magiją ir tikras riterių kovas, interaktyvias video projekcijas ir užburiančius šokėjų pasirodymus.
Čia ateities technologijos susitiks su praeities išmintimi, užburs ir nepaliks nė vieno abejingo. Kviečiame į nuotykių kupiną kelionę šou spektaklyje “Pasiklydęs laike”, kuris jau atkeliauja ir į Tavo miestą.

BILIETAI

Informacija

Data:
17 kovo
Laikas:
18:00
Scroll to Top