Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

NEĮVYKS. KAIP DŪDOS PASAULYJE SKAMBA

20 vasario/18:00

RENGINYS NEĮVYS.

Bilietai, pirkti Mažeikių kultūros centro kasoje, yra grąžinami kasoje. Jeigu bilietus įsigijote per internetinį puslapį

PRAŠOME UŽPILDYTI BILIETŲ GRĄŽINIMO PRAŠYMĄ IKI š. m. kovo 8 d. imtinai.
https://www.ticketmarket.lt/lt/p/puslapis/ticket-market-bilietu-grazinimo-prasymas

Klaipėdos brass kvintetas pasirodys su žemiausio tembro medinių pučiamųjų grupės instrumentu – fagotu. Pasaulyje rasime nemažai atsidavusių šio instrumento aistruolių, o vienas tokių – Čilėje gyvenantis lietuvis Žilvinas Smalys.

Pirmoji Ž. Smalio pažintis su muzika prasidėjo „Ąžuoliuko” muzikos mokykloje, būdamas 13 metų jis pradėjo mokytis groti fagotu M.K. Čiurlionio meno mokykloje pas A. Ančerevičių. Vėliau studijavo Lietuvos muzikos akademijoje pas prof. J. Slankauską, studijas tęsė ir Utrechto konservatorijoje (Nyderlanduose), vėliau instrumento subtilybes pažinti bandė ir Londone Guildhallo muzikos ir dramos mokykloje bei Ciūricho konservatorijoje.

Toks muzikinių žinių bagažas buvo įvertintas įvairiuose konkursuose Lietuvoje ir užsienyje, o savo muzikinę karjerą puoselėja įvairiuose projektuose, kurie jį nuvedė ir tolimąją Čilę. Čia jis ne tik koncertuoja, bet ir tapęs profesoriumi dalinasi savo žiniomis su studentais.

Leiskimės kartu į nepatirtus pučiamųjų muzikos instrumentų skambesius!

BILIETAI

Details

Date:
20 vasario
Time:
18:00
Scroll to Top