More

Starts in 14 Days, 1 Hour

2020-12-10 18:00

Vido Bareikio koncertas turėjęs vykti kovo 28 d. yra perkeliamasį GRUODŽIO 10 d. Bilietai galioja tie patys.

Bilietus galite grąžinti TIK TOJE vietoje, kurioje jie buvo įsigyti. Atsiprašome už nepatogumus ir tikimės su Jumis susitikti kitą kartą!   Jei bilietus įsigijote Mažeikių kultūros centre, juos grąžinti galėsite pasibaigus karantino laikotarpiui. Saugokite save ir kitus!

BILIETAI

Vidas Bareikis, metų muzikos apdovanojimuose M.A.M.A 2019 pelnęs tris įvertinimus („Metų  atlikėjo“, „Metų koncertinio atlikėjo“ „Metų dainos“ kategorijose), ir toliau nežada mažinti apsukų bei skelbia apie artimiausius 7 koncertus, kuriuose su savo gerbėjais siautulingai atšvęs gimtadienį.

Artimiausias tikslas – aplankyti klausytojus skirtinguose Lietuvos kampeliuose ir pasidalinti su jais savo gimtadienio tortu: jau kovo 21 d. prasidės Vido Bareikio koncertinis turas, kurio pavadinimas – „Gimtadienis Ežero dugne“.

Septyni turo koncertai išsiskirs savo šventine atmosfera, energija, tik šiam atlikėjui būdingu artimu bendravimu su publika ir, žinoma, gera nuotaika, kuri yra Vido vizitinė kortelė.

Koncertinę programą jis ruošia atsakingai, užsimena, kad bus galima išgirsti ne tik originalią ankstyvąją kūrybą, bet ir didžiuosius naujus hitus, tokius kaip „Ežero dugne“ ar „Pažiūrėk į mane, Mama“.

Turo „Gimtadienis Ežero dugne“ koncertai vyks: kovo 21 d. Plungės kultūros centre, 25 d. – Alytaus kultūros ir komunikacijos centre, 28 d. – Mažeikių kultūros centre, balandžio 1 d. – Panevėžio bendruomenių rūmuose, balandžio 3 d. – Palangos koncertų salėje, balandžio 23 d. – Jonavos kultūros centre.

Svarbi informacija

Norint įsigyti daugiau nei 15 bilietų, prašome kreiptis info@kakava.lt
Durys atidaromos: 17:00 val.
Renginio trukmė: apie 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos ir prie įėjimo pateikus amžių įrodantį dokumentą.)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

PAKLAUSK
Skip to content