Spalio 20 d. Mažeikių kultūros centre vyko džiazo muzikos koncertas – tai vienas iš daugelio XII Tarptautinio meno festivalio renginių.

Noras siekti aukščiausios muzikinės išraiškos sujungė EXPREZZ QUARTET instrumentalistus muzikuoti kartu. Jie visi yra skirtingų žanrų atlikėjai, bet jų kuriama muzika yra tarsi jungianti komunikacijos priemonė su auditorija.

Naujos muzikinės kompozicijos yra įtaigios, todėl klasikiniai ir džiazo tembrai leidžia muzikantams kurti spalvingus koliažus. Tai leidžia atlikėjams ir klausytojams pajusti naujų atradimų. EXPREZZ QUARTET aukščiausios kokybės muzikavimas ir kūryba yra pripažinta visame pasaulyje. Jie koncertavo Niujorko Linkolno aikštėje, Vašingtono Kenedžio centre, taip pat Romoje, Berlyne, Paryžiuje, Varšuvoje.

EXPREZZ QUARTET  lyderis CEZARIUSZ GADZINA įkūrė Europos saksofonininkų ansamblį, kuris turi garbingą kultūros ambasadoriaus vardą. Jis padeda susikurti saksofonų ansambliams Europoje ir už Europos Sąjungos ribų. Cezariusz Gadzina taip pat yra Belgijos saksofonų ansamblio, su kuriuo koncertuoja Europoje, Azijoje ir Afrikoje, vadovas ir atlikėjas.

Nuotraukos Albino Uikio

Leave a Reply

PAKLAUSK
Skip to content