Tęsdami tradiciją, skatindami talentingiausių vaikų ir jaunimo kūrybinę, meninę, muzikinę veiklą, saviraišką, savišvietą, 2019 m. gegužės 10 d. Mažeikiuose vyko tradicinis, jubiliejinis  XV– asis Mažeikių rajono talentingiausių vaikų ir jaunimo „MAŽŲJŲ TALENTŲ ŠOU 2019“ koncertas-atranka. Puoselėdami nuostabią žemaičių kalbą, atskleisdami lietuvišką dainą, žodį, melodiją, atverdami ir puoselėdami lietuvių kūrėjų kūrybą, mes saugojame tautos mentalitetą ir ugdome neįkainuojamas jos vertybes – kūrybingą jaunąją kartą.
Kvietėme dalyvauti visus miesto ir miestelių, rajono centrų, mokyklų ir darželių gabiausius kūrėjus, atlikėjus. Svečių  ir konkurso dalyvių statusu pirmą kartą dalyvavo Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos mokiniai, kurių dėka  šventės organizatorė-globėja Daiva Gedvilienė kitais metais talentų tikisi sulaukti iš visos Lietuvos. Sveikiname ir didžiuojamės auksiniu talentų vienuoliktuku, kuriuos dar kartą pamatysime ir išgirsime  lapkričio-gruodžio mėn. grand koncerte – apdovanojimuose.
Visiems konkurso  dalyviams  ir jų mokytojas dovana – kvietimas gegužės 17 d. 18 val. į Mažeikių rajono savivaldybės kultūros  centro mėgėjų teatro trupės „Visavi“  spektaklį „Eglė  žalčių  karalienė“.
Informacija Daivos Gedvilienės

Leave a Reply

PAKLAUSK
Skip to content