Mažeikių kultūros centro mėgėjų teatro trupė „Visavi“ lapkričio 16 d. šventė kūrybinės-teatrinės veiklos 20-metį. Šia proga buvo rodomas spektaklis „Eglė žalčių karalienė“ (rež. Daiva Gedvilienė). Spektaklyje pasirodė ne tik mėgėjų teatro trupės „Visavi“ aktoriai, bet ir kiti Kultūros centro kolektyvai: tautinių šokių kolektyvas „Jurginėlis“ (vad. Audrius Grebenkovas), politinių kalinių ir tremtinių choras „Atmintis“ (vad. Zita Gužauskienė). Spektaklyje analizuojamos svarbios nūdienų aktualijos: garbės ir orumo sąvoka, duoto žodžio laikymasis, žmonių tarpusavio santykių analizė ir t.t., tai mūsų visų realybė, kurią galime keisti tik mes.

Po spektaklio mėgėjų teatro trupės „Visavi“ esami ir buvę nariai rinkosi į „prisiminimų kambarį“, kuriame buvo išeksponuotos užfiksuotos akimirkos nuotraukose, visų spektaklių plakatai ir atributika. Režisierė visus pasitiko pakilia nuotaika, nestokodama padėkų, gerų žodžių ir dovanų visiems trupės nariams, kurie buvo kartu per teatro gyvavimo 20-ies metų laikotarpį.

Rrežisierė-scenaristė Daiva Gedvilienė, dailininkė-scenografė Daiva Vaičienė, spektaklio rūbų dizainerė Silva Mikužienė, garso operatorius Ramūnas Tiškus, šviesų operatorius Gintaras Mikutis.

Leave a Reply

PAKLAUSK
Skip to content