Rugsėjo 17 d. kamerinės muzikos gerbėjai rinkosi Renavo dvare paklausyti originalios šiuolaikinės muzikos programos „Preliudas dviems“. Šis koncertas tai – įžanga į XIII tarptautinį meno festivalį „Mažeikiai 2019”. 

Pianistas Reinis Zarinš iš kaimyninės Latvijos, kuris koncertinėje scenoje debiutavo būdamas vos dešimties metų. Baigęs mokslus gimtojoje Latvijoje, pianistas išvyko į JAV ir ten Jeilio universitete susipažino su Ashley Bathgate, violončelės atlikėja. Šios jaunos talentingos muzikantės unikalumas jau yra aprašomas New York times leidiniuose, o pati jauna moteris tvirtina, kad jai svarbiausia yra užmegzti kontaktą su publika ir apsikeisti energijomis, pasidalinti išgyvenimais. 

Jaunų, bet labai talentingų atlikėjų  kamerinė muzika, kurios jungianti tema – gebėjimas paleisti žmones, situacijas, nesėkmes užliejo rudenėjantį Renavo dvarą ir klausytojų širdis.  O koncerto dieną kalbintas Reinis pasakojo, kaip visai netikėtai skirtingi kūriniai sudėlioti į koncertinę programą ėmė kalbėti apie tą patį… Apie trapų gyvenimo laikinumą…

Nuotraukos Albino Uikio

Leave a Reply

PAKLAUSK
Skip to content