Lietuvos šimtmečiui paminėti birželio 17 d. Juodpelkio parke, šeimos būrėsi pagrindiniam tikslui – į dangų paleisti 100 aitvarų miestui ir Lietuvai.

Šventės metu buvo gaminami, puošiami ir į dangų keliami įvairiaspalviai aitvarai. Gudriausi dalyvavo šachmatų žaidynėse „Bokštai ir pokštai“ (vad. Gintaras Paulauskas), edukacinėje programoje „Afro būgnų ratas“ (vad. Linas Švirinas), grojo su afrikietiškais būgnais. Na, o tie kurie pasiilgę naujų potyrių, galėjo praeiti basų kojų taku.

Šventėje koncertavo vaikų roko grupė „Barzdoti vyrai“ (Klaipėda), nuotaikingas Kapitonas Flintas su programa „Flintastikos lobiai“ (Kaunas) bei Linas Švirinas (Klaipėda) su programa „Dainuok ir grok“.

Antrus metus gerumo simboliu ir šventės dalimi tampa ne pelno siekianti organizacija Vaiko širdies asociacija, dirbanti labdaros pagrindais. Organizacijos dėka vaikai galėjo šokinėti ant batutų už simbolinę auką, o surinktos lėšos bus skirtos vaikams turintiems širdies ydą.  „Žvaigždžių avilys“ kvietė aktyviai pramogauti, įtraukė į kūrybines veiklas bei dovanojo prizus.

Leave a Reply

PAKLAUSK
Skip to content