K.Vaiginis - S.Batura foto (1)
Piotr Schmidt Quartet feat. Wojciech Niedziela - Tribute To Tomasz Stanko - Gliwice Kino Amok (78)

Rugsėjo 25 d. (trečiadienį) 18 val. Mažeikių kultūros centre.

Koncertas, skirtas Tomasz Stanko atminimui.

Vakare skambės originalios kompozicijos, kurių melancholiški bei modernūs garsai primins T. Stanko mėgtą kūrybinę nuotaiką. Pianisto W. Niedzieloa muzikinis lyrizmas persipins su P. Schmidto emocingomis nuotaikomis, o atlikėjų meistriškumas ir įvairiapusis kūrybiškumas bei muzikinė patirtis suteiks klausytojams nepamirštamų įspūdžių.

Tomasz Stanko (1942 – 2018) – trimitininkas, kompozitorius, džiazo muzikantas, palikęs didžiulį pėdsaką ne tik lenkų, bet ir pasaulio džiazo kultūroje. Koncerto metu bus pristatytas naujausias lenkų džiazo muzikanto  Piotr Schmidt Quartet albumas „Tribute to Tomasz Stańko“,  pripažintas garsaus kritiko Wulf Muller (Okeh Records, Sony Music Germany) vienu iš dešimties geriausių 2018 metų džiazo albumu pasaulyje.

Koncerte drauge su kvartetu pasirodys vienas produktyviausių džiazo kūrėjų Lietuvoje, daugybės tarptautinių projektų įkvėpėjas ir lyderis – saksofonininkas Kęstutis Vaiginis.

Piotr Schmidt – trimitas
Kęstutis Vaiginis – saksofonai
Wojciech Niedziela – fortepijonas
Maciej Garbowski – kontrabosas
Krzysztof Gradziuk – mušamieji

Bilietai internetu: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/tarptautinis-festivalis-mazeikiai-2019-dziazo-muzikos-koncertas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PAKLAUSK
Skip to content