Naujienos

Artėjantys renginiai

2020-07-2518:00
Renginiai

Kvietimas prisidėti prie kūrybinio projekto „Muzikinė siena“ įgyvendinimo

Renginių ciklo numatytos datos ir laikas :

2020-07-25 d. įžanginis renginys 18:00 val.

08-22d. baigiamasis renginys 19:00 val.

Atviroje erdvėje, po saulėtu dangaus skliautu, sankirtoje tarp Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios aikštės yra prekybos centro „ IKI“ siena, kurią norime atnaujinti bendradarbiaujant Mažeikių dailės mokyklos mokytojams, moksleiviams, Mažeikių bendruomenei, Mažeikių rajono savivaldybei, Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centrui, bei visą projektą kuruojanti idėjos autorė - Daiva Gedvilienė, Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro režisierė, mėgėjų teatro trupės „ Visavi“ vadovė.

„Muzikos sienos“ atnaujinimo performanso metu, improvizuotoje scenoje, pačios aikštės centre ar keičiant veiksmo vietas, planuojame vieną kartą mėnesyje, pradedant: liepą organizuoti ne tik sienos atnaujinimo darbus, bet tuo pat metu muzikinius, teatrinius-poetinius, choreografinius, teminius pašnekesius „Pokalbių valanda“ su žymiais žmonėmis, šiuolaikiškai netradicinius pasirodymus,…

More
2020-09-0518:00
Renginiai

Rolandas Kazlas kviečia į „Pamoką“*

 

Švietimo, mokslo, kultūros ir sveikatos misterija**, mokymo drama, komedija, tragedija, terapija ir vikipedija*** bei kitas absurdas**** – premjeriniame spektaklyje „Pamoka“. Pagal to paties pavadinimo prancūzų dramaturgo Eugene Ionesco pjesę.

Spektaklis – „Pamoka“, norintiems sužinoti su kuo valgyta (ir vis dar valgoma) kreida. Be atokvėpio ir pertraukos... „Pamokos“ trukmė priklausys nuo mokinės arba mokinio žinių, gabumų, noro arba nenoro mokytis ir nuo mokytojo nuotaikos bei kantrybės, kuri priklausys nuo mokinio (-ės) žinių, gabumų, noro arba nenoro mokytis, bei mokytojo...

O kad „Pamoka“ žada būti smagi, žaisminga, įdomi ir naudinga – to galima tikėtis, scenoje susitiks trys labai saviti, įdomūs, skirtingų kartų aktoriai: Taura Kvietinskaitė (Mokinė); išraiškingasis aktorius Audronis Rūkas (Budintis personalas) bei mokytojo vaidmenį kuriantis spektaklio režisierius – Rolandas Kazlas, kuris visada sugeba ir moka maloniai nustebinti. Dailės būrelio, gyvojo kampelio vadovė bei…

More
2020-09-1718:00
Renginiai

DĖMESIO! KEITĖSI PASIRODYMO DATA.

PASIRODYMAS PERKELIAMAS Į RUGSĖJO 17 D. 18:00.
Bilietai galios tie patys, o jei netinka data galite grąžinti TIK TOJE vietoje, kurioje jie buvo įsigyti. Atsiprašome už nepatogumus ir tikimės su Jumis susitikti kitą kartą! 

 

More
DĖMESIO! KEITĖSI PASIRODYMO DATA.

PASIRODYMAS PERKELIAMAS Į RUGSĖJO 17 D. 18:00.
Bilietai galios tie patys, o jei netinka data galite grąžinti TIK TOJE vietoje, kurioje jie buvo įsigyti. Atsiprašome už nepatogumus ir tikimės su Jumis susitikti kitą kartą! 

 
2020-09-2619:00
Renginiai

Justės Arlauskaitės-Jazzu konertas turėjęs vykti balandžio 10 d. nukeliamas į rugsėjo 26 d. Bilietai galio tie patys arba  galite grąžinti TIK TOJE vietoje, kurioje jie buvo įsigyti. Atsiprašome už nepatogumus ir tikimės su Jumis susitikti kitą kartą!

Atlikėja Jazzu, suburianti didžiausias šalies arenas, šį pavasarį pradžiugins savo gerbėjus iš mažesnių miestų: balandį įvyks jos akustiniai koncertai „Mano namai“. Jazzu aplankys Mažeikius, Jonavą, Uteną, Alytų, Ukmergę, Marijampolę.

„Dievinu koncertuoti akustinėse erdvėse, kai galiu kiekvienam žvelgti į akis, kai viskas taip arti, taip intymu ir nelieka jokių paslapčių, tik visiškas atvirumas ir hipnotizuojantys garsai. Net atrodo, laikas sustoja ir imame kvėpuoti vienu ritmu“, – sako Jazzu.

Dainininkės koncertuose nelieka jokių sienų tarp scenos ir klausytojo: Jazzu pasakoja savo gyvenimo istorijas, sugulusias į populiariausias dainas, išpažįsta meilę, apnuogina savo jausmus. Elgiasi taip, lyg tai būtų jaukus vakaras jos šiltuose, draugams visuomet atviruose namuose.

More
2020-10-0918:00
Renginiai

 Hip-Hop grupė „8 Kambarys“ koncertas iš kovo 20 dienos perkeliamas į spalio 9 d.

Turo metu klausytojai išgirs kūrinius iš naujausio grupės albumo „Panacėja“.

PIRKTI BILIETĄ
Renginio eiga:
18:00 Durys
18:30 RPTLE
19:00 8 Kambarys

Grupės kūryba:
Nesibaigianti Vasara: https://youtu.be/u0q9FQ5S1SY
Manęs Nesužavėjai: https://youtu.be/66C5z6-T8Xg
Šių Dienų Herojus: https://youtu.be/pWfaTxGmcWY
Ežero Dugne: https://youtu.be/8211cRVSSIA
Deginu Save: https://youtu.be/n4kRIHNECLc
Tyloj: https://youtu.be/CDBP-ymJVvw
Ieškau: https://youtu.be/4Wf4Qw2ASZc
Pasakyk man: https://youtu.be/LN8JbO1pljU
Tau Taip Atrodo: https://youtu.be/QqfoPY8YEGA
Savęs Nebevaldau: https://youtu.be/9wRhx2hXB8A

Jaunesniems nei 16 metų asmenis rekomenduojama atvykti su pilnamečiu lydinčiu asmeniu.

Bilietus platina Paysera.

More
2020-10-2218:00
Renginiai

Koliažinė opera MAŽVYDAS turėjusi vykti balandžio 3 d. nukeliama į spalio 22 d. Bilietai galios tie patys. Jei bilietus norite grąžinti, tai padaryti galite bilietų įsigijimo vietose. Jei bilietus įsigijote Mažeikių kultūros centre, juos grąžinti galėsite pasibaigus karantino laikotarpiui.
Mažvydas – dramatiškas, gilus, sukūręs pirmą lietuvišką knygą, toks, kokį jį savo dramoje pamatė Justinas Marcinkevičius, atgyja naujame muzikiniame spektaklyje – koliažinėje operoje „Mažvydas“. Specialiai Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui susiburia išskirtinė kūrybinė grupė ir žiūrovų įvertinti aktoriai bei atlikėjai. Režisieriaus Kęstučio Jakšto režisuojamame spektaklyje pagrindinį vaidmenį atliks Vladas Bagdonas. Mažvydo sūnų Kasparą įkūnys Mantas Jankavičius, mylimąją – dainininkė, „Lietuvos balso“ nugalėtoja Monika Marija, posūnį Kristupą – Rokas Laureckis, Mažvydo žmonos Benignos vaidmenį pakaitomis atliks operos žvaigždės Jovita Vaškevičiūtė ir Joana Gedmintaitė, o ateityje Vladą Bagdoną keis ir Giedrius Arbačiauskas. Kitus koliažinės operos veikėjus įkūnys projekto sumanytojo – valstybinio ansamblio „Lietuva“ atlikėjai.

Projektą globoja J. E. Prezidentas Valdas Adamkus. Premjera įvyks…

More

Kalendorius

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
1
  • 18:00Muzikos siena
26
27
28
29
30
31
1
2

Kolektyvai

PAKLAUSK
Skip to content