More

2019-04-22 17:00

Monikos Marijos gyvo garso koncertas Mažeikiuose pirmą kartą

Iki vasario 23 dienos Eurovizijos finalo visiems bilietams 15 proc. nuolaida

Vienas populiariausiu šalies balsų Monika Marija balandžio 22 dieną atvyksta į Mažeikius. Tai pirmasis jos koncertas šiame mieste. Koncerte skambės visos albumo dainos, Euroviziniai kūriniai, bei žinoma tos dainos su kuriomis Monika užvaldė klausytojų širdis Lietuvos Balso 5 sezone. Svečiuose aukščiausius televizijos reitingus turinčio muzikinio projekto „Lietuvos Balsas. Vaikai“ finalininkai.

“Noriu visus pakviesti į koncertą Mažeikiuose, visada įdomu apsilankyti mieste kuriame dar ne teko koncertuoti, tada šio koncerto labai laukiu. Kartu su manimi atvyks ir naujosios mažosios žvaigždutės Lietuvos Balsas Vaikai finalistais. Unikaliausi ir drąsiausi vaikai, kuriuos pažįstu, kurie, neabejoju, mūsų koncertą pavers SAVO KONCERTU. Balandžio 22 dieną Mažeikių kultūros centre.. Tai bus vienas įdomiausiu koncertų, kuris tikiu abejingų nepaliks” – sakė Monika Marija.

Monika Marija drąsiai galima vadinti viena darbščiausiu, nuoširdžiausių ir stipriausių atlikėjų Lietuvoje. Kiek daugiau nei prieš metus jos vardas buvo mažai kam žinomas, bet įdėtas darbas ją pavertė viena populiariausių šalies dainininkių. Lietuvos Balsas 5 sezonas nugalėtoja, turas per didžiausias šalies arenas, solinis albumas, „Lietuvos Balsas .Vaikai“ mokytoja, ryškiausia Lietuvos Eurovizijos atrankų dalyvė, pasirodanti geriausiuose televiziniuose projektuose, koncertuose.

Lietuvos Balsas Vaikai populiarumu lenkia visus muzikinius projektus. Vaikų pasirodymai ant kelių klupdo ryškiausias muzikos žvaigždes, o ne suvaidintos, tikros vaikų emocijos priverčia jiems ploti atsistojus, dainuoti kartu, o ne kartą ir išspausti ašarą.

Bilietų informacija: https://www.ticketmarket.lt/lt/renginys/monika-marija-lietuvos-balsas-vaikai-mazeikiu-kulturos-centras-bilietai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PAKLAUSK
Skip to content