Spalio 17 d. (trečiadienį) 18 val.

Mažeikių kultūros centre

Perkusinės muzikos koncertas PERPETUUM RITMICO (Latvija), GIUNTER PERCUSSION (Lietuva)

Bilietus įsigyti galite https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/perkusines-muzikos-koncertas-mazeikiu-kulturos-centras1017 ir Mažeikių kultūros centro kasoje.

 

Giunterio perkusija „Giunter Percussion“.  Ansamblį ,,Giunterio perkusija” (anksčiau ,,Vilniaus mušamieji“) 1995 m. įkūrė Pavel Giunter. Lietuvoje tai pirmasis tokio pobūdžio perkusijos ansamblis. Per 18 jo veiklos metų muzikantai sulaukė visuomenės pripažinimo ir tapo populiarūs Lietuvoje ir užsienyje. Ansamblis dažnai dalyvauja festivaliuose Lenkijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Danijoje. Žinomi šiuolaikiniai Lietuvos kompozitoriai skiria savo kūrinius šiam ansambliui. Ansamblis kartu grojo su Petru Vyšniausku, Leonidu Šinkarenko ir „Jazz 4“, Frederic Macarez
(Prancūzija), Linda Maxey (JAV), Michael Udow (JAV), Nebojsa Zivkovic (Vokietija). Visi grupės nariai yra aukšto lygio profesionalai. Ansamblis groja klasikinę, modernią, liaudies, populiariąją ir džiazo muziką. Šiuo metu ansamblyje groja: Sigitas Gailius, Tomas Kulikauskas, Andrius Rekašius ir Pavel Giunter.
Ansamblio ,,Giunter percussion“ įkūrėjas ir lyderis yra Pavel Giunter. Jis yra vienas žymiausių Lietuvos perkusininkų, solistas, atliekantis klasikinę, moderniąją, world ir jazz muziką. Jam dedikuoti daugelis lietuvių autorių kūrinių.P. Giunter nuolat dalyvauja klasikinės ir šiuolaikinės muzikos projektuose kartu su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Lietuvos valstybiniu ir Lietuvos nacionaliniu orkestrais, kameriniais ansambliais ir solistais.

Atlikėjo svetainė internete www.giunterpercussion.com/lt/PavelGiunter

Atnaujinta: 2018 m. spalio 12 d.
PAKLAUSK
Skip to content