Spalio 28 d. (sekmadienį) 14 val.

Mažeikių kultūros centre

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro koncertas visai šeimai TEISINGOS DAINOS, skirtas Vytauto Kernagio atminimui

Bilietus įsigyti galite https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/klaipedos-muzikinio-teatro-koncertas-teisingos-dainos-mazeikiu-kulturos-centras1028 ir Mažeikių kultūros centro kasoje.

Maestro Vytauto Kernagio dainos – puiki pradžia jauniausiems klausytojams pradėti savo muzikinę kelionę. Teisingos dainos yra tos, kurios tave papildo. O Vytauto Kernagio dainos buvo skirtos kiekvienam – tiek mažam vaikui, tiek ir suaugusiam. Nesvarbu ar tai „Baladė apie Severiutę“, ar „Žemutinių pilių šventė“, ar  „Baltojo Nieko dainelė“ – visos jos pasakoja istoriją, kuri neša tikrą, prasmingą žinią. 

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro kūrėjai dainuojamosios poezijos pradininko Lietuvoje V. Kernagio 10-osioms mirties metinėms skiria koncertą „Teisingos dainos“.

„Gieda paukštis virš mūsų ir giedos…“ – šios Vytauto Kernagio dainos „Baltas paukštis“ eilutės puikiai nusako, kad genijai nemiršta bei žmonių širdyse išlieka savo kūrybos dėka.„Kiekvienas žmogus turi savo suvokimą. Kernagio dainų teisingumas yra toks: pirmiausia kūrinys turi būti įdomus ne tik man, bet ir klausytojui. Jeigu taip atsitinka, tada daina nemiršta ir įveikia visus laiko išbandymus. Teisinga yra tai, kas nuolat jaudina“,- kažkada sakė maestro  V. Kernagis.

REŽISIERĖ Milginta PALUBINSKAITĖ

KONCERTMEISTERĖ Loreta PIASECKIENĖ

CHORINIŲ ARANŽUOČIŲ IR KLAVYRO AUTORIUS Vladimiras KONSTANTINOVAS

Atnaujinta: 2018 m. spalio 2 d.
PAKLAUSK
Skip to content