Spalio 20 d. (šeštadienį) 18 val.

Mažeikių kultūros centre

Džiazo muzikos koncertas EXPREZZ QUARTET (Lenkija), CEZARIUSZ GADZINA (saksofonas)

Bilietus įsigyti galite https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/dziazo-muzikos-koncertas-mazeikiu-kulturos-centras1020 ir Mažeikių kultūros centro kasoje.

CEZARIUSZ GADZINA – saksofonas

ANNA CIBOROWSKA – pianinas

MARCIN STECZKOWSKI – multiinstrumentai

TOMAS CELIS SANCHEZ – perkusija

Noras siekti aukščiausios muzikinės išraiškos sujungė EXPREZZ QUARTET instrumentalistus muzikuoti kartu. Jie visi yra skirtingų žanrų atlikėjai, bet jų kuriama muzika yra tarsi jungianti komunikacijos priemonė su auditorija.

Klasikinės muzikos improvizacijos turi didžiulį poveikį klausytojams čia ir dabar. Klasikinių kūrinių akustinis skambesys suteikia jiems laisvę improvizuoti įvairiais stiliais.

Naujos muzikinės kompozicijos yra įtaigios, todėl klasikiniai ir džiazo tembrai leidžia muzikantams kurti spalvingus koliažus. Tai leidžia atlikėjams ir klausytojams pajusti naujų atradimų. EXPREZZ QUARTET aukščiausios kokybės muzikavimas ir kūryba yra pripažinta visame pasaulyje. Jie koncertavo Niujorko Linkolno aikštėje, Vašingtono Kenedžio centre, taip pat Romoje, Berlyne, Paryžiuje, Varšuvoje.

EXPREZZ QUARTET  lyderis CEZARIUSZ GADZINA įkūrė Europos saksofonininkų ansamblį, kuris turi garbingą kultūros ambasadoriaus vardą. Jis padeda susikurti saksofonų ansambliams Europoje ir už Europos Sąjungos ribų. Cezariusz Gadzina taip pat yra Belgijos saksofonų ansamblio, su kuriuo koncertuoja Europoje, Azijoje ir Afrikoje, vadovas ir atlikėjas.

Atnaujinta: 2018 m. spalio 8 d.
PAKLAUSK
Skip to content